Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. MAGIE MĚDĚNÉ PŘÍZE
MAGIE MĚDĚNÉ PŘÍZE

MAGIE MĚDĚNÉ PŘÍZE

Již dávno není tajemstvím, že měď má mnoho pozitivních vlastností.

Med´ zabraňuje množení bakterií, vírů, plísní a jiných mikroorganizmů na pokožce, omezuje vznik nepříjemného pachu.

Měď´ je nezbytná pro normální výměnné procesy v lidském organismu:

 

  • má protizánětlivé vlastnosti
  • napomáhá okysličování buněk
  • účastní se energetické výměny buněk
  • pozitivně působí na stav pokožky, cévní problémy a cukrovku.

 

Měď pozitivně působí na pohybový aparát – přes skupinu enzymů ovlivňuje vnitřní a mezimolekulární vazby v molekulách kolagenu. „Měděná příze“ podporuje zlepšení zdravotních komplikací při revmatických potížích, blahodárně působí na organizmus člověka.

Je důležitým minerálem pro zdraví pokožky, stimuluje krvetvorbu, podporuje tvorbu nových kapilár, kolagenu a dalších klíčových bílkovin, které pomáhají stabilizaci kožních vrstev - což zlepšuje vzhled pokožky a napomáhá hojení ran.

Měděné oblečení obepínající pánevní oblasti, která je odpovědná za trávení, vylučování, krvetvorbu, pohlavní a pohybovou funkcí vytváří optimální podmínky pro práci celého organizmu, pomáhá eliminovat negativní vliv vnějších biologických a elektromagnetických polí, zlepšuje fyziologické parametry a přispívá ke zlepšení imunity.

Ošetření výrobků s měděnou přízí 

Látky s měděnou přízí nevyžadují časté praní - 4krát méně než běžné materiály! Jednoduchá údržba, prát na 30 °C - jemné praní s použitím běžných pracích prostředků. Nesušit v sušičce! Je možno žehlit. 

Výrobky s měděnou přízí (látky s obsahem mědi) nejsou zdravotnickými výrobky a nejsou určeny pro léčení, nevyžadují žádné speciální certifikace ani povolení k prodeji.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz