ČLÁNKY

arr3Vlastnosti velbloudí vlnyVelbloudí vlna je přírodní, ekologicky čistá surovina, z níž se vyrábí oblečení, povlečení,... arr3Měděná příze a její vliv na lidský organismus  Již staří Řekové věděli, že měď je nezbytná pro lidské zdraví, měli mnoho amuletů, které byly...

KONTAKTY

Prodejna Wellness way s.r.o.
Riegrova 6
Brno, 61200
tel: +420 731 354 765, +420 731 494 954
wellnessway(a)email.cz

MAGIE MĚDĚNÉ PŘÍZE

MAGIE MĚDĚNÉ PŘÍZE

Již dávno není tajemstvím, že měď má mnoho pozitivních vlastností.

Med´ zabraňuje množení bakterií, vírů, plísní a jiných mikroorganizmů na pokožce, omezuje vznik nepříjemného pachu.

Měď´ je nezbytná pro normální výměnné procesy v lidském organismu:

 

  • má protizánětlivé vlastnosti
  • napomáhá okysličování buněk
  • účastní se energetické výměny buněk
  • pozitivně působí na stav pokožky, cévní problémy a cukrovku.

 

Měď pozitivně působí na pohybový aparát – přes skupinu enzymů ovlivňuje vnitřní a mezimolekulární vazby v molekulách kolagenu. „Měděná příze“ podporuje zlepšení zdravotních komplikací při revmatických potížích, blahodárně působí na organizmus člověka.

Je důležitým minerálem pro zdraví pokožky, stimuluje krvetvorbu, podporuje tvorbu nových kapilár, kolagenu a dalších klíčových bílkovin, které pomáhají stabilizaci kožních vrstev - což zlepšuje vzhled pokožky a napomáhá hojení ran.

Měděné oblečení obepínající pánevní oblasti, která je odpovědná za trávení, vylučování, krvetvorbu, pohlavní a pohybovou funkcí vytváří optimální podmínky pro práci celého organizmu, pomáhá eliminovat negativní vliv vnějších biologických a elektromagnetických polí, zlepšuje fyziologické parametry a přispívá ke zlepšení imunity.

Ošetření výrobků s měděnou přízí 

Látky s měděnou přízí nevyžadují časté praní - 4krát méně než běžné materiály! Jednoduchá údržba, prát na 30 °C - jemné praní s použitím běžných pracích prostředků. Nesušit v sušičce! Je možno žehlit. 

Výrobky s měděnou přízí (látky s obsahem mědi) nejsou zdravotnickými výrobky a nejsou určeny pro léčení, nevyžadují žádné speciální certifikace ani povolení k prodeji.